Příhlásit se Registrovat se

Kurzy pro děti

Golf je sportem, který patří k modernímu životnímu stylu a který je možno provozovat od dětských let až do stáří. Až tedy Vaše dítě vyroste a zapojí se do společenského života, velmi ocení, že jste mu poskytli příležitost se právě tomuto krásnému sportu naučit. Ať už pak chcete mít z Vašeho dítěte profesionála či rekreačního golfistu, v Diamond Golf Academy získá tu nejvhodnější péči.  

 

 

 

Hlavní pilířem činnosti našeho golfového tréninkového centra je výuka mladých golfistů a sportovní rozvoj mládeže obecně. V této aktivitě jsme rovněž podporováni a spolupracujeme s Českou golfovou federací. Tato podpora spočívá v poskytování nejmodernější výbavy a metodiky i pro nejmenší děti a v zajištění zkušených trenérů a pedagogů, proškolených na práci s mládeží.  Hlavním posláním jak trenérů a pedagogů, tak i celého managementu, je zajistit špičkovou úroveň služeb a diferencovaný systém výuky. Vedle nároků na výuku golfu pak jistě uspokojíme i nároky na příjemné a zdravé prostředí, jelikož se nacházíme v krásné krajině u břehu řeky Vltavy.

 

 

 

Jarní kurzy Diamond Golf Academy budou probíhat dubna do června 2017

 

                                                                                                                  

 

  • Diamond Golf Academy je díky pozici areálu Prague Diamond Golf Club velmi dobře dopravně dostupná - autem po silnici Strakonická cca 10 minut z centra Prahy či autobusem ze zastávky Smíchovské nádraží na zastávku Lahovičky a následně cca 5 minut pěšky.
  • Nadané děti, které projeví o golf zájem, budou v průběhu sezony zařazeny do závodního týmu golfového klubu Prague Diamond Golf Club.
  • Diamond Golf Academy úspěšně působí již na desítce partnerských základních škol ve spádovém území.

 

 

Prague Diamond Golf Academy je určena jak pro děti, které již mají s golfem zkušenosti, tak pro začátečníky, kteří mají zájem o rychlý herní růst. Jedná se o intenzivnější trénink než v případě golfových kroužků. Doporučujeme pro žáky s vyššími herními ambicemi. Akademie jsou otevřeny od počtu min. 3 žáků. Maximální počet přihllášených je 6.

 

k výběru vypsané termíny pro jarní pololetí 2017: 

pondělí od 16 do 18 hod., od 18 hod. turnaj pro všechny zájemce

úterý od 15 do 19 hod.

středa od 15 do 19 hod.

čtvrtek od 14 do 19 hod.

lze otevřít i jednu bonusovou - páteční hodinu

každé pondělí večer, cca od 18:00 dovednostní turnaj na novém hřišti ( PAR 30 - 9ti jamkový ) zahájení cca 17.4. ( dle stavu greenů )

 

aktuální ceník:

A1 - cena kurzu za celé pololetí: 3.900,- Kč (10 x 55 minut = doba trvání 10 týdnů do 8.6. 2017)

A2 - cena kurzu za celé pololetí 4.500,- Kč (12 x 55 minut = doba trvání 12 týdnů do 23.6.2017)

A3 - cena kurzu za celé pololetí 6.900,- Kč (20 x 55 minut = doba trvání 10 týdnů do 8.6.) hra 2x týdně

A4 - cena kurzu za celé pololetí 7.900,- Kč (24 x 55 minut = doba trvání 12 týdnů do 23.6.) hra 2x týdně

C1 - cena kurzu za celé pololetí vč. ročního členství 7.400,- Kč ( viz. A1 + roční členství PDGC a České Golfové Federace )

C2 - cena kurzu za celé pololetí vč. ročního členství 7.900,- Kč ( viz. A2 + roční členství PDGC a České Golfové Federace )

C3 - cena kurzu za celé pololetí vč. ročního členství 10..400,- Kč ( viz. A3 + roční členství PDGC a České Golfové Federace )

C4 - cena kurzu za celé pololetí vč. ročního členství 11.400,- Kč ( viz. A4 + roční členství PDGC a České Golfové Federace )

nebo kdykoliv během roku, příplatek 3.500,- Kč za Diamond roční golfovou kartu umožnující držiteli bezplatnou hru neomezeného počtu odpálených míčů v tréninkovém centru PDGC, a roční členství PDGC a ČGF.

Cena jsou vždy za celé pololetí a zahrnuje také veškerou potřebnou výbavu,  půjčení holí a dalších tréninkových pomůcek, míčky a práci trenéra. Roční členství v rámci PDA je zvýhodněné a zahrnuje celoroční možnost neomezeného množství odehraných míčů na drivingu v tréninkovém centru Prague Diamond Golf Clubu a také členství v České Golfové Federaci. Dále cena zahrnuje zlevněné míče před a po tréninku 50ks za 50,- Kč, 1x pronájem salonku v klubových prostorách PDGC k uspořádání oslavy narozenin, nebo k jinému výročí ( 1x ročně, termín je třeba uvést na začátku semestru ).

Pro děti chystáme výjezdy na golfové turnaje s trenéry ( út až neděle ). Zájemci z řad dětí se budou moci zapojit do naší dětské turnajové soutěžě, na základě které se bude vést žebříček. Doprovod dětí má v ceně 1x ročně úvodní kurz "objevte svět golfu".

 

 

přihlášení

Jarní pololetí Diamond Golf Academy začne svoji první hodinu v týdnu od 3. dubna.  Trénink jednotlivých kurzů pak probíhá tradičně každý týden, a to až do 9. června 2017. Pokud máte zájem o přihlášení, prosím kontaktujte nás nejpozději do 29. března na e-mailovou adresu pdgc@seznam.cz

                                                     

Golfové kroužky Prague Diamond Golf Academy

Golfové kroužky jsou určené pro začátečníky, kteří ještě nemají s golfem zkušenosti a rádi by se naučili jeho základům za velmi výhodných finančních podmínek. Jsou určeny pro skupiny od 3 dětí, nebo osob + min. jeden dospělí doprovod ( vedoucí skupiny ). Termíny lze nastavit velmi flexibilně dle otevírací doby areálu tréninkového centra, příp. dle časové dostupnosti golf. trenéra. Doporučujeme první vstupní kurz "objevte svět golfu". Kroužky můžou být jednorázové, nebo pravidelné s možností trenéra.

Ceny se pohybují od 290,- Kč / os. ( zahrnuje vstup, odehrané míče, a také zapůjčení golf. holí ). Se zájmem o vypsání kroužku kontaktujte zde: pdgc@seznam.cz

Golfové kempy a příměstské tábory - připravujeme

Právě připravujeme termíny a podmínky k vypsání golfových kempů - příměstkých táborů se zaměřením na golf a angličtinu. Budeme velmi potěšeni, pokud nás nyní budete informovat o jaký termín by jste měli zájem ( pdgc@seznam.cz ). Uvažujeme o vypsání následujících termínů:

14.-17.4. 2017

6.-8.5. 2017

prázdninové termíny 2017

 

 

                                                                                                               Malý golfista

 

Subscribe to RSS - Kurzy pro děti