Příhlásit se Registrovat se

Prague Diamond Golf Club

 

o areálu

Golfové tréninkové centrum nabízí ve svém areálu v Praze 5 - Velké Chuchli:

driving ( délka 250m)

chipping ( green 800m2 )

putting ( green 1200 m2 )

cafe / bar ( 100 míst )

společenský sál ( 100 míst )

terasa ( 100 míst )

ohniště ( 30 míst )

Hledáte místo k teambuilduingu?

společenský sál vhodný k oslavám, školení, večírkům, konferencím apod. ( 200 m2)

 

Golfový areál Lahovice

Vítejte na stránkách našeho golfového tréninkového centra v Praze 5 – Lahovicích.Prague Diamond Golf Club nabízí prvotřídní podmínky pro zdokonalení jak dlouhé, tak krátké golfové hry. Disponujeme 250 metrů douhým driving rangem, přičemž odpalovací lavice je vyvýšena tzn. můžete lépe sledovat trajektorii a dopad vašeho míčku. K dispozici je dvanáct odpalovacích podložek, z nichž pět je zastřešených. Dalších 15 staní je umístěno na trávě.  Dopadová fairway obsahuje dva zavlažované target greeny ve vzdálenosti 70 a 90 metrů a další zajímavé cíle či distanční vlajky.

 

Rozloha chiping greenu je cca 800m2. Bez nadsázky lze říci, že se jedná o jeden z největších a svým umístěním mezi stromy také z nejhezčích v Praze. Jeho unikátnost ještě podtrhuje skutečnost, že umožňuje hráčům trénovat rány až ze 100 metrů a také jeho umístění, díky kterému na něj lze přihrávat i z bunkeru či pitchovat přes stromy. V neposlední řadě disponujeme jedním z největších putting greenů v republice, jehož polovina je rovná a polovina modelovaná.  

Odpaliště

Náš klub klade velký důraz především na kvalitní a všestrannou výuku mladých golfistů. Z toho důvodu u nás vznikla golfová akademie, jejíž odborný trenérský tým je zárukou efektivního a přitom pestrého tréninku mladých zájemců o tuto hru, ať už jde o úplné začátečníky či pokročilé golfisty. Spolupracujeme také se školami v okolí s cílem vybudovat kvalitní základnu pro budoucí generace milovníků této krásné hry.

Samozřejmostí je ale také široká nabídka kurzů a služeb pro širokou veřejnost. Nabízíme své služby úplným začátečníkům, přes pokročilejší hráče mající za cíl "zelenou kartu" až po zkušené golfisty, kteří chtějí zlepšit třeba jen některou součást své hry.

Golfová terasa

Areál PDCG disponuje kromě skvělých herních podmínek také velmi příjemným zázemím v podobě stylové restaurace Golf Café, kde vedle chutného a pestrého občerstvení můžete využít i možnosti sledování golfových turnajů na velkoplošné plasmové obrazovce. Stejně tak mohou příjemné prostředí Golf Café využít i naši členové či návštěvníci k uspořádání oslavy narozenin či večírku. 

Pro firemní zákazníky pak máme připraveno odpovídající zázemí pro jejich školení, prezentace, meetingy ale i večírky či teambulding. Je jistě možné navázat spolupráci také v oblasti zaměstnaneckých benefitů.

Golf Café

 

Subscribe to RSS - Klub