Příhlásit se Registrovat se

ČLENSTVÍ NA SEZONU 2017

 

Po velmi pozitivních ohlasech zůstal koncept členství v našem klubu formou Diamond klubové karty či Family klubové karty zachován i pro sezonu 2017.

 

AKCE: 4.500,- Kč do 31.3.2017

 

Diamond klubová karta

Diamond klubová karta svému držiteli umožňuje neomezený individuální trénink v našem areálu zcela zdarma po celou sezónu 2017 (vstup na putting a chipping, míčky na driving range) a členství v ČGF pro rok 2017. Dále zahrnuje slevu 15% na nákup u našeho partnera, společnosti Golf Profi a slevy na smluvní partnerská hřiště (bude upřesňováno s přípravou nové sezony). Držitelé karty a jejich rodinní píslušníci jsou rovněž zváni jak na pravidelné klubové večírky Prague diamond Golf Club, tak i vernisáže partnerské organizace Diamond Galerie (http://www.diamondgalerie.cz/)

 

Cena Diamond klubové karty pro sezonu 2017 je ve výši 4 500 Kč (z původní ceny 5.900,- Kč). Zlevněná cena je k dispozci do 31.3.2017

 

Klubová karta je vystavována na jméno a je nepřenosná. Veškeré výhody plynoucí ze členství může využívat pouze držitel karty.  

 

 

Family klubová karta

 

Family klubová karta je určena pro rodiny s dětmi - dva dospělé a (maximálně) dvě děti. Všichni její držitelé čerpají stejné výhody jako jednotlivec u Diamond klubové karty.  

Cena Family klubové karty pro sezonu 2017 je ve výši pouze 8 400 Kč (z původní ceny 9 900 Kč). Zvýhodněná cena je k dispozici do 31.3.2017 

 

Jak si mohu karty objednat?

 

Pro zakoupení Diamond klubové karty či Family klubové karty nás kontaktujte na e-mailové adrese pdgc@seznam.cz. Zašleme Vám obratem přihlášku, kterou jednoduše vyplníte a nascanovanou zašlete zpět spolu s úhradou poplatku na bankovní účet uvedený v přihlášce. 

Členskou kartu ČGF pak budete mít připravenou k vyzvednutí po jejím doručení Českou golfovou federací na recepci klubu. 

 

Karty si rovněž můžete objednat a uhradit osobně v kanceláři našeho golfového klubu na adrese K Sádkám 158, 159 00 Praha 5 - Lahovice. Sídlíme v 2. patře administrativního objektu vlevo na konci chodby. 

 

V případě jakýkoliv dotazů nás prosím neváhejte kontaktovat.

 

Subscribe to RSS - Klubová karta