Příhlásit se Registrovat se

Pronájem PDGC pro společenské akce

Hledáte prestižní podnik pro uspořádání firemního večírku nebo oslavy narozenin?

 

Využijte nabídku na pronájem našeho golfového centra Prague Diamond Golf Club!

 

Golfové tréninkové centrum Prague Diamond Golf Club je ideálním místem pro uspořádání Vašeho firemního večírku, podnikové konference či například oslavy narozenin a to až pro 80 osob. Díky mnohaleté zkušenosti s pořádáním těchto společenských akcí, luxusně vybavené restauraci Golf Café včetně venkovní zahrádky pro grilování a profesionálnímu přístupu našeho personálu Vám připravíme oslavu přesně ušitou na míru Vašemu přání. Naší předností je rovněž výhoda dobré dopravní dostupnosti u pražského obchvatu.

 

Samozřejmostí je zajištění kompletního gastronomického servisu včetně cateringu, hudební produkce či grafického návrhu Vašich pozvánek. V případě zájmu velice rádi zajistíme program pro Vaše děti. Pro firemní zákazníky pak máme připravenou konferenční místnost a odpovídající zázemí pro školení, prezentace a meetingy.

 

Naší přidanou hodnotou oproti klasickým restauracím a podnikům je exkluzivní možnost spojení večírku s hrou golfu. Pokud golf již ovládáte, můžete si hrát sami kdykoli se Vám zachce, pokud byste si ho naopak rádi poprvé vyzkoušeli, zorganizujeme pro Vás výukové hodiny s naším profesionálním trenérem. Zpestřením Vaší akce pak můžou být i zábavné golfové soutěže, které pro Vás rádi připravíme. V případě zájmu můžeme Váš program obohatit o zařazení prohlídky aktuální výstavy našeho partnera Diamond Galerie (http://www.diamondgalerie.cz) s odborným výkladem.

 

 

Typy pronájmů tréninkového centra Prague Diamond Golf Club:

 

 

1) Základní pronájem

 

Pronájem restaurace Golf Café včetně venkovní zahrádky a pronájem potřebného počtu golfových tréninkových podložek. Sleva 50% na nákup tréninkových golfových míčků. Předpokládá se zajištění vlastního programu včetně občerstvení. Možnost dokoupení služeb golfového trenéra. Cena 5 000 Kč.

 

2) Zlatý pronájem

 

zde pro Vás připravujeme kromě pronájmu prostor restaurace Golf Café včetně venkovní zahrádky a potřebného počtu golfových tréninkových podložek spolu s 50% slevou na nákup tréninkových golfových míčků také komplexní servis zajištění Vaší akce včetně dodávky cateringu a pohoštění restaurací Golf Café dle Vámi zadaných představ. V tomto případě neplatíte nic za pronájem a hradíte pouze zajištění pohoštění (minimální hodnota objednávky pohoštění je 15 000Kč). Opět je i zde možnost dokoupení služeb golfového trenéra.

 

3) Diamond pronájem

 

Celodenní pronájem celého areálu Prague Diamond Golf Club (kompletní uzavření tréninkového centra pro Vaši akci) - prostor restaurace Golf Café včetně venkovní zahrádky, pronájem veškerých tréninkových ploch areálu, parkoviště, k dispozici Vám bude po celý den golfový trenér a neomezený výdej tréninkových golfových míčků. Komplexní servis zajištění Vaší akce včetně dodávky cateringu a pohoštění restaurací Golf Café podle Vámi zadaných představ. Zajištění výzdoby a doprovodného programu. Cena za pronájem areálu činí 10 000Kč, zvlášť se pak hradí zajištění pohoštění ze strany Golf Café.

 

Pro ilustraci se níže můžete podívat na fotografie z již pořádaných akcí v našem tréninkovém centru.

 

V případě zájmu či jakéhokoliv dotazu se na nás neváhejte prosím obrátit.

 

 

 

 

Subscribe to RSS - Pronájem PDGC